Δευτέρα | |||||||||
Ώρα/Αίθ. | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό 1ο - ΥΜ Σταματόπουλος Π. |
Εφαρμοσμένα Μαθηματικά 5ο - ΠΜ Β Β6 Ε5 Στρατής Ι. |
Υλοποίηση Συστημάτων Βάσεων Δεδομένων 5ο - ΕΥΜ Α Ιωαννίδης Ι. |
Οι ΤΠΕ στη Μάθηση 7ο - ΠΜ ΑΒ - Ε123456 Γόγουλου Α. |
Υπολογιστική Πολυπλοκότητα 7ο - ΠΜ Α Β1 – Μ171 CS1 Γιαννοπούλου Α. |
Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - ΠΜ Β Β3 Σταμάτη Τ. |
Συστήματα Κινητών και Προσωπικών Επικοινωνιών 7ο - ΠΜ Β Β5 Πασσάς Ν. |
||
10:00-11:00 | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό 1ο - ΥΜ Σταματόπουλος Π. |
Εφαρμοσμένα Μαθηματικά 5ο - ΠΜ Β Β6 Ε5 Στρατής Ι. |
Υλοποίηση Συστημάτων Βάσεων Δεδομένων 5ο - ΕΥΜ Α Ιωαννίδης Ι. |
Οι ΤΠΕ στη Μάθηση 7ο - ΠΜ ΑΒ - Ε123456 Γόγουλου Α. |
Υπολογιστική Πολυπλοκότητα 7ο - ΠΜ Α Β1 – Μ171 CS1 Γιαννοπούλου Α. |
Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - ΠΜ Β Β3 Σταμάτη Τ. |
Συστήματα Κινητών και Προσωπικών Επικοινωνιών 7ο - ΠΜ Β Β5 Πασσάς Ν. |
||
11:00-12:00 | Διακριτά Μαθηματικά 1ο - ΥΜ Γιαννοπούλου Α. |
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών II 5ο - ΕΥΜ Β Γκιζόπουλος Δ. |
Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - ΠΜ Β Β3 Σταμάτη Τ. |
||||||
12:00-13:00 | Διακριτά Μαθηματικά 1ο - ΥΜ Γιαννοπούλου Α. |
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών II 5ο - ΕΥΜ Β Γκιζόπουλος Δ. |
|||||||
13:00-14:00 | Διακριτά Μαθηματικά (Τμήμα ΑΜmod4=0) 1ο - ΥΜ Φουρτουνέλλη Ό. |
Παράλληλα Συστήματα 5ο - ΠΜ ΑΒ Β4 Ε23 - Μ127 CS3/EN1 Κοτρώνης Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα 7ο - PR Εμίρης Ι. |
Οπτικές Επικοινωνίες και Οπτικά Δίκτυα 7ο - ΠΜ Β Β45 Συβρίδης Δ. |
|||||
14:00-15:00 | Διακριτά Μαθηματικά (Τμήμα ΑΜmod4=0) 1ο - ΥΜ Φουρτουνέλλη Ό. |
Παράλληλα Συστήματα 5ο - ΠΜ ΑΒ Β4 Ε23 - Μ127 CS3/EN1 Κοτρώνης Ι. |
Ειδ. Θέματα: Αποκεντρωμένα Συστήματα και Αναδρομική Λήψη Αποφάσεων 7ο - ΠΜ Β Ε456 - Μ341 Καλουπτσίδης Ν. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Εμίρης Ι. |
Οπτικές Επικοινωνίες και Οπτικά Δίκτυα 7ο - ΠΜ Β Β45 Συβρίδης Δ. |
||||
15:00-16:00 | Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα περιττών ΑΜ) 5ο - ΥΜ Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Διακριτά Μαθηματικά (Τμήμα ΑΜmod4=1) 1ο - ΥΜ Φουρτουνέλλη Ό. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα άρτιων ΑΜ) 5ο - ΥΜ Δελής Α. |
Ειδ. Θέματα: Αποκεντρωμένα Συστήματα και Αναδρομική Λήψη Αποφάσεων 7ο - ΠΜ Β Ε456 - Μ341 Καλουπτσίδης Ν. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Εμίρης Ι. |
Συστήματα Ψηφιακής Επεξεργασίας Σημάτων σε Πραγματικό Χρόνο 7ο - ΠΜ Β Β46 Κουρουπέτρογλου Γ., Πίνο Α. |
|||
16:00-17:00 | Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα περιττών ΑΜ) 5ο - ΥΜ Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Διακριτά Μαθηματικά (Τμήμα ΑΜmod4=1) 1ο - ΥΜ Φουρτουνέλλη Ό. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα άρτιων ΑΜ) 5ο - ΥΜ Δελής Α. |
Ειδ. Θέματα: Αποκεντρωμένα Συστήματα και Αναδρομική Λήψη Αποφάσεων 7ο - ΠΜ Β Ε456 - Μ341 Καλουπτσίδης Ν. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Εμίρης Ι. |
Συστήματα Ψηφιακής Επεξεργασίας Σημάτων σε Πραγματικό Χρόνο 7ο - ΠΜ Β Β46 Κουρουπέτρογλου Γ., Πίνο Α. |
|||
17:00-18:00 | Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος 5ο - ΕΥΜ Β Αλεξανδρόπουλος Γ. |
Συστήματα Ψηφιακής Επεξεργασίας Σημάτων σε Πραγματικό Χρόνο 7ο - ΠΜ Β Β46 Κουρουπέτρογλου Γ., Πίνο Α. |
|||||||
18:00-19:00 | Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος 5ο - ΕΥΜ Β Αλεξανδρόπουλος Γ. |
Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα 7ο - ΠΜ ΑΒ Β126 Ε3 Καρασούλου Α. |
|||||||
19:00-20:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα 7ο - ΠΜ ΑΒ Β126 Ε3 Καρασούλου Α. |
|||||||
20:00-21:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
||||||||
Τρίτη | |||||||||
Ώρα/Αίθ. | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Πιθανότητες και Στατιστική 3ο - ΥΜ Καραλιοπούλου Μ. |
Υλοποίηση Συστημάτων Βάσεων Δεδομένων 5ο - ΕΥΜ Α Ιωαννίδης Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
Διδακτική της Πληροφορικής 7ο - ΠΜ ΑΒ - Ε123456 Γόγουλου Α. |
Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα 5ο - ΠΜ Β Β5 Βαρουτάς Δ. Κατσιάνης Δ. |
||||
10:00-11:00 | Πιθανότητες και Στατιστική 3ο - ΥΜ Καραλιοπούλου Μ. |
Υλοποίηση Συστημάτων Βάσεων Δεδομένων 5ο - ΕΥΜ Α Ιωαννίδης Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
Διδακτική της Πληροφορικής 7ο - ΠΜ ΑΒ - Ε123456 Γόγουλου Α. |
Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα 5ο - ΠΜ Β Β5 Βαρουτάς Δ. Κατσιάνης Δ. |
||||
11:00-12:00 | Ανάλυση II 3ο - ΥΜ Γατζούρας Δ. |
Επικοινωνία Ανθρώπου-Μηχανής 7ο - ΠΜ Α Β23 Ε56 Ρούσσου Μ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Χαμόδρακας Ι. |
Οπτικές Επικοινωνίες και Οπτικά Δίκτυα 7ο - ΠΜ Β Β45 Συβρίδης Δ. |
|||||
12:00-13:00 | Ανάλυση II 3ο - ΥΜ Γατζούρας Δ. |
Επικοινωνία Ανθρώπου-Μηχανής 7ο - ΠΜ Α Β23 Ε56 Ρούσσου Μ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Χαμόδρακας Ι. |
Οπτικές Επικοινωνίες και Οπτικά Δίκτυα 7ο - ΠΜ Β Β45 Συβρίδης Δ. |
|||||
13:00-14:00 | Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού 5ο - ΠΜ Α Β12 Ε3 Ροντογιάννης Π. |
Παράλληλα Συστήματα 5ο - ΠΜ ΑΒ Β4 Ε23 - Μ127 CS3/EN1 Κοτρώνης Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Χαμόδρακας Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Συστήματα Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών 7ο - PR Αλωνιστιώτη Α. |
|||||
14:00-15:00 | Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού 5ο - ΠΜ Α Β12 Ε3 Ροντογιάννης Π. |
Παράλληλα Συστήματα 5ο - ΠΜ ΑΒ Β4 Ε23 - Μ127 CS3/EN1 Κοτρώνης Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Συστήματα Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών 7ο - PR Αλωνιστιώτη Α. |
||||||
15:00-16:00 | Αριθμητική Ανάλυση 5ο - ΕΥΜ Α Τζαφέρης Φ. |
Δίκτυα Επικοινωνιών II 5ο - ΕΥΜ Β Μεράκος Λ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Συστήματα Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών 7ο - PR Αλωνιστιώτη Α. |
||||||
16:00-17:00 | Αριθμητική Ανάλυση 5ο - ΕΥΜ Α Τζαφέρης Φ. |
Δίκτυα Επικοινωνιών II 5ο - ΕΥΜ Β Μεράκος Λ. |
|||||||
17:00-18:00 | |||||||||
18:00-19:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού για Συστήματα Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών 7ο - PR Αλωνιστιώτη Α. |
||||||||
19:00-20:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού για Συστήματα Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών 7ο - PR Αλωνιστιώτη Α. |
||||||||
20:00-21:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού για Συστήματα Δικτύων και Τηλεπικοινωνιών 7ο - PR Αλωνιστιώτη Α. |
||||||||
Τετάρτη | |||||||||
Ώρα/Αίθ. | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Λογική Σχεδίαση 1ο - ΥΜ Πασχάλης Α. |
Γραφικά I 5ο - ΠΜ ΑΒ Β16 Ε4 Θεοχάρης Θ. |
Προηγμένοι Επιστημονικοί Υπολογισμοί 7ο - ΠΜ Α Ε1 - Μ139 CS1 Μισυρλής Ν. Τζαφέρης Φ. |
Συστήματα Κινητών και Προσωπικών Επικοινωνιών 7ο - ΠΜ Β Β5 Πασσάς Ν. |
|||||
10:00-11:00 | Λογική Σχεδίαση 1ο - ΥΜ Πασχάλης Α. |
Γραφικά I 5ο - ΠΜ ΑΒ Β16 Ε4 Θεοχάρης Θ. |
Προηγμένοι Επιστημονικοί Υπολογισμοί 7ο - ΠΜ Α Ε1 - Μ139 CS1 Μισυρλής Ν. Τζαφέρης Φ. |
Συστήματα Κινητών και Προσωπικών Επικοινωνιών 7ο - ΠΜ Β Β5 Πασσάς Ν. |
|||||
11:00-12:00 | Εισαγωγή στην Πληροφορική και στις Τηλεπικοινωνίες 1ο - ΓΠ Γρηγοριάδου Μ., Χαλάτσης Κ. |
Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος 5ο - ΕΥΜ Β Αλεξανδρόπουλος Γ. |
Τεχνητή Νοημοσύνη 5ο - ΠΜ Α Β23 Ε1 Κουμπαράκης Μ. |
||||||
12:00-13:00 | Εισαγωγή στην Πληροφορική και στις Τηλεπικοινωνίες 1ο - ΓΠ Γρηγοριάδου Μ., Χαλάτσης Κ. |
Ψηφιακή Επεξεργασία Σήματος 5ο - ΕΥΜ Β Αλεξανδρόπουλος Γ. |
Τεχνητή Νοημοσύνη 5ο - ΠΜ Α Β23 Ε1 Κουμπαράκης Μ. |
||||||
13:00-14:00 | Γραμμική Άλγεβρα 1ο - ΥΜ Ράπτης Ε. |
Εφαρμοσμένα Μαθηματικά 5ο - ΠΜ Β Β6 Ε5 Στρατής Ι. |
Τεχνητή Νοημοσύνη 5ο - ΠΜ Α Β23 Ε1 Κουμπαράκης Μ. |
Εργαστήριο Κυκλωμάτων και Συστημάτων 3ο - ΕΡ Πίνο Α. |
|||||
14:00-15:00 | Γραμμική Άλγεβρα 1ο - ΥΜ Ράπτης Ε. |
Εφαρμοσμένα Μαθηματικά 5ο - ΠΜ Β Β6 Ε5 Στρατής Ι. |
Σχεδίαση VLSI Κυκλωμάτων 7ο - ΠΜ Β Β4 Νίκας Θ. |
Εργαστήριο Κυκλωμάτων και Συστημάτων 3ο - ΕΡ Πίνο Α. |
|||||
15:00-16:00 | Σήματα και Συστήματα 3ο - ΥΜ Κουρουπέτρογλου Γ. Μαθιόπουλος Π. Βαρουτάς Δ. Λυγίζου Α. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα περιττών ΑΜ) 5ο - ΥΜ Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα άρτιων ΑΜ) 5ο - ΥΜ Δελής Α. |
Σχεδίαση VLSI Κυκλωμάτων 7ο - ΠΜ Β Β4 Νίκας Θ. |
|||||
16:00-17:00 | Σήματα και Συστήματα 3ο - ΥΜ Κουρουπέτρογλου Γ. Μαθιόπουλος Π. Βαρουτάς Δ. Λυγίζου Α. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα περιττών ΑΜ) 5ο - ΥΜ Χατζηευθυμιάδης Ε. |
Λειτουργικά Συστήματα (Τμήμα άρτιων ΑΜ) 5ο - ΥΜ Δελής Α. |
Σχεδίαση VLSI Κυκλωμάτων 7ο - ΠΜ Β Β4 Νίκας Θ. |
|||||
17:00-18:00 | Ανάλυση II 3ο - ΥΜ Γατζούρας Δ. |
Σχεδίαση VLSI Κυκλωμάτων 7ο - ΠΜ Β Β4 Νίκας Θ. |
|||||||
18:00-19:00 | Ανάλυση II 3ο - ΥΜ Γατζούρας Δ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
|||||||
19:00-20:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
||||||||
20:00-21:00 | |||||||||
Πέμπτη | |||||||||
Ώρα/Αίθ. | Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Λογική Σχεδίαση 1ο - ΥΜ Πασχάλης Α. |
Γραφικά I 5ο - ΠΜ ΑΒ Β16 Ε4 Θεοχάρης Θ. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα περιττών ΑΜ) 3ο - ΥΜ Καράλη Ι. |
Προηγμένοι Επιστημονικοί Υπολογισμοί 7ο - ΠΜ Α Ε1 - Μ139 CS1 Μισυρλής Ν. Τζαφέρης Φ. |
|||||
10:00-11:00 | Λογική Σχεδίαση 1ο - ΥΜ Πασχάλης Α. |
Γραφικά I 5ο - ΠΜ ΑΒ Β16 Ε4 Θεοχάρης Θ. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα περιττών ΑΜ) 3ο - ΥΜ Καράλη Ι. |
Προηγμένοι Επιστημονικοί Υπολογισμοί 7ο - ΠΜ Α Ε1 - Μ139 CS1 Μισυρλής Ν. Τζαφέρης Φ. |
|||||
11:00-12:00 | Γραμμική Άλγεβρα 1ο - ΥΜ Ράπτης Ε. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα αρτίων ΑΜ) 3ο - ΥΜ Καράλη Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Χαμόδρακας Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
Επικοινωνία Ανθρώπου-Μηχανής 7ο - ΠΜ Α Β23 Ε56 Ρούσσου Μ. |
Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα 5ο - ΠΜ Β Β5 Βαρουτάς Δ. Κατσιάνης Δ. |
|||
12:00-13:00 | Γραμμική Άλγεβρα 1ο - ΥΜ Ράπτης Ε. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα αρτίων ΑΜ) 3ο - ΥΜ Καράλη Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Χαμόδρακας Ι. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
Επικοινωνία Ανθρώπου-Μηχανής 7ο - ΠΜ Α Β23 Ε56 Ρούσσου Μ. |
Τηλεπικοινωνιακά Δίκτυα 5ο - ΠΜ Β Β5 Βαρουτάς Δ. Κατσιάνης Δ. |
|||
13:00-14:00 | Σήματα και Συστήματα 3ο - ΥΜ Κουρουπέτρογλου Γ. Μαθιόπουλος Π. Βαρουτάς Δ. Λυγίζου Α. |
Αριθμητική Ανάλυση 5ο - ΕΥΜ Α Τζαφέρης Φ. |
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών II 5ο - ΕΥΜ Β Γκιζόπουλος Δ. |
Ανάπτυξη Λογισμικού για Αλγοριθμικά Προβλήματα (Φ) 7ο - PR Χαμόδρακας Ι. |
|||||
14:00-15:00 | Σήματα και Συστήματα 3ο - ΥΜ Κουρουπέτρογλου Γ. Μαθιόπουλος Π. Βαρουτάς Δ. Λυγίζου Α. |
Αριθμητική Ανάλυση 5ο - ΕΥΜ Α Τζαφέρης Φ. |
Αρχιτεκτονική Υπολογιστών II 5ο - ΕΥΜ Β Γκιζόπουλος Δ. |
||||||
15:00-16:00 | Διακριτά Μαθηματικά 1ο - ΥΜ Γιαννοπούλου Α. |
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού 5ο - ΠΜ Α Β12 Ε3 Ροντογιάννης Π. |
Δίκτυα Επικοινωνιών II 5ο - ΕΥΜ Β Μεράκος Λ. |
Συστήματα Πληροφορικής & eΠροσβασιμότητα / Προσβασιμότητα Υ/Η & Ιστού 7ο - ΠΜ ΑΒ – Ε123456 - Μ140 Κουρουπέτρογλου, Πίνο |
|||||
16:00-17:00 | Διακριτά Μαθηματικά 1ο - ΥΜ Γιαννοπούλου Α. |
Αρχές Γλωσσών Προγραμματισμού 5ο - ΠΜ Α Β12 Ε3 Ροντογιάννης Π. |
Δίκτυα Επικοινωνιών II 5ο - ΕΥΜ Β Μεράκος Λ. |
Συστήματα Πληροφορικής & eΠροσβασιμότητα / Προσβασιμότητα Υ/Η & Ιστού 7ο - ΠΜ ΑΒ – Ε123456 - Μ140 Κουρουπέτρογλου, Πίνο |
|||||
17:00-18:00 | Γραμμική Άλγεβρα 1ο - ΥΜ Λουκά Μ. |
Συστήματα Πληροφορικής & eΠροσβασιμότητα / Προσβασιμότητα Υ/Η & Ιστού 7ο - ΠΜ ΑΒ – Ε123456 - Μ140 Κουρουπέτρογλου, Πίνο |
|||||||
18:00-19:00 | |||||||||
19:00-20:00 | |||||||||
20:00-21:00 | |||||||||
Παρασκευή | |||||||||
Ώρα / Αίθουσα |
Αμφιθέατρο | Α1 | Α2 | Β | Γ | Δ | Ε | ΣΤ | Ζ |
9:00-10:00 | Πιθανότητες και Στατιστική 3ο - ΥΜ Καραλιοπούλου Μ. |
Υπολογιστική Πολυπλοκότητα 7ο - ΠΜ Α Β1 – Μ171 CS1 Γιαννοπούλου Α. |
|||||||
10:00-11:00 | Πιθανότητες και Στατιστική 3ο - ΥΜ Καραλιοπούλου Μ. |
Υπολογιστική Πολυπλοκότητα 7ο - ΠΜ Α Β1 – Μ171 CS1 Γιαννοπούλου Α. |
Ψηφιακές Επικοινωνίες 7ο - ΠΜ Β Β5 Ε4 Μαθιόπουλος Π. |
||||||
11:00-12:00 | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό 1ο - ΥΜ Σταματόπουλος Π. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα αρτίων ΑΜ) 3ο - ΥΜ Καράλη Ι. |
Ψηφιακές Επικοινωνίες 7ο - ΠΜ Β Β5 Ε4 Μαθιόπουλος Π. |
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων - VHDL 5ο - ΠΜ ΑΒ Β4 Ε3 Πασχάλης Α. Κρανίτης Ν. |
|||||
12:00-13:00 | Εισαγωγή στον Προγραμματισμό 1ο - ΥΜ Σταματόπουλος Π. |
Τεχνητή Νοημοσύνη 5ο - ΠΜ Α Β23 Ε1 Κουμπαράκης Μ. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα αρτίων ΑΜ) 3ο - ΥΜ Καράλη Ι. |
Ψηφιακές Επικοινωνίες 7ο - ΠΜ Β Β5 Ε4 Μαθιόπουλος Π. |
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων - VHDL 5ο - ΠΜ ΑΒ Β4 Ε3 Πασχάλης Α. Κρανίτης Ν. |
||||
13:00-14:00 | Διακριτά Μαθηματικά (Τμήμα ΑΜmod4=2) 1ο - ΥΜ Φουρτουνέλλη Ό. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα περιττών ΑΜ) 3ο - ΥΜ Καράλη Ι. |
Σχεδίαση Ψηφιακών Συστημάτων - VHDL 5ο - ΠΜ ΑΒ Β4 Ε3 Πασχάλης Α. Κρανίτης Ν. |
||||||
14:00-15:00 | Διακριτά Μαθηματικά (Τμήμα ΑΜmod4=2) 1ο - ΥΜ Φουρτουνέλλη Ό. |
Αντικειμενοστραφής Προγραμματισμός (Τμήμα περιττών ΑΜ) 3ο - ΥΜ Καράλη Ι. |
Κύματα, Κυματοδηγοί, Κεραίες 5ο - ΠΜ Β Β5 Τσιίπουρας Α. |
||||||
15:00-16:00 | Ανάλυση II 3ο - ΥΜ Γατζούρας Δ. |
Διακριτά Μαθηματικά (Τμήμα ΑΜmod4=3) 1ο - ΥΜ Φουρτουνέλλη Ό. |
Δομή και Θεσμοί της Ευρωπαϊκής Ένωσης 7ο - ΓΠ Τολίδης Ι. |
Κύματα, Κυματοδηγοί, Κεραίες 5ο - ΠΜ Β Β5 Τσιίπουρας Α. |
|||||
16:00-17:00 | Ανάλυση II 3ο - ΥΜ Γατζούρας Δ. |
Διακριτά Μαθηματικά (Τμήμα ΑΜmod4=3) 1ο - ΥΜ Φουρτουνέλλη Ό. |
Δομή και Θεσμοί της Ευρωπαϊκής Ένωσης 7ο - ΓΠ Τολίδης Ι. |
Κύματα, Κυματοδηγοί, Κεραίες 5ο - ΠΜ Β Β5 Τσιίπουρας Α. |
|||||
17:00-18:00 | Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα 7ο - ΠΜ ΑΒ Β126 Ε3 Καρασούλου Α. |
||||||||
18:00-19:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
Αλγοριθμική Επιχειρησιακή Έρευνα 7ο - ΠΜ ΑΒ Β126 Ε3 Καρασούλου Α. |
|||||||
19:00-20:00 | Ανάπτυξη Λογισμικού για Πληροφοριακά Συστήματα 7ο - PR Ιωαννίδης Ι. |
||||||||
20:00-21:00 |